Forum dla nauczycieli i rodziców „Jak radzić sobie z niepełnosprawnością dziecka”

Serdecznie zapraszamy na Forum dla nauczycieli i rodziców „Jak radzić sobie z niepełnosprawnością dziecka”

Forum odbędzie się 20 marca w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowa. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do 15 marca. Kontakt: tel. (34) 362 30 33, mp43@edukacja.czestochowa.pl
W programie m.in. wykłady o wczesnym wykryciu zagrożenia niepełnosprawnością, o diagnozie i terapii osób z dysfunkcją narządu słuchu, metodach alternatywnej komunikacji, terapii biofeedback. Do pobrania: Program

Udział w Forum jest bezpłatny. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa plastyczno-fotograficzna ZSS nr 28, ZSS nr 45, MP nr 31, MP nr 43, MP nr 35, ZSzS 23, SOSzW nr 1, SOSzW nr 5.
Organizatorami VI Forum dla Rodziców i Nauczycieli dzieci z niepełnosprawnością są: Urząd Miasta Częstochowy, Zakład Pedagogiki Opiekuńczej i Resocjalizacyjnej AJD, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43, Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, a honorowy patronat nad nim objął Prezydent Miasta Częstochowy.
Patronat medialny: „Przedszkolne ABC”