Konkurs „Świąteczna kartka”

Serdecznie zpraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świąteczna Kartka”

Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z portalem „Przedszkolne ABC” mają zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat oraz nauczycieli przedszkoli do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka”. Zapraszamy uczestników do wykonania kartek świątecznych, oddających wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Informacje o konkursie (do pobrania)

  • Termin składania prac upływa z dniem 3 grudnia 2019 r. (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 6 grudnia 2019 r.
  • Prace należy wysłać na adres organizatora:

Miejskie Przedszkole nr 57
im. Krasnala Hałabały
Ul. Piastów 13
40-866, Katowice