Książka pod choinkę. „Ciekawski George w wielkim mieście”

Ciekawski George w wielkim mieście

Czy wiecie jaki jest najlepszy prezent na święta? Odpowiedź wcale nie jest prosta. W poszukiwaniu materialnych upominków pod bożonarodzeniową choinkę, w pędzie współczesnego świata często o nim zapominamy, a jest ON chyba najcieplejszym i najbardziej spersonalizowanym prezentem dla bliskich.
O tym niezwykłym prezencie opowie Wam Ciekawski George w najnowszej książce wydanej przez Wydawnictwo MODO. Tym razem akcja rozgrywa się w wielkim mieście. Nowy Jork tętni przedświątecznym zgiełkiem. Również pan w żółtym kapeluszu wraz ze swoim przyjacielem – Ciekawskim George – wybierają się do metropolii, planując jej zwiedzanie i świąteczne zakupy. Świat wokół kusi kolorowymi świątecznymi dekoracjami i reklamami pięknych przedmiotów. Wszędzie tłumy ludzi i hałas. Nie ma się więc co dziwić, że wszędobylska małpka zainteresowana wszystkim co ją otacza, szybko się gubi i oczywiście… psoci. Co wyniknie z tych psot? Jak poradzi sobie nasz mały bohater? Nic więcej nie zdradzę. Za to z wielką przyjemnością odeślę do książki „Ciekawski George w wielkim mieście”.

Najlepszy prezent na święta!

„Ciekawski George w wielkim mieście” to kolejna opowieść małżeństwa Margret i Hansa Rey o przygodach małej małpki i tym razem nie zawodzi swoich wielbicieli. Bardzo ładnie wydana, w charakterystycznym dla serii graficznym wizerunku, świetnie się wpisuje w przedświąteczny klimat. Tekst opowieści i ilustracje opisują to, co powinno być dla nas najważniejsze. Czego nie zastąpimy najdroższymi prezentami z markowych sklepów.Opowiada prosto, zabawnie i oczywiście dozuje napięcie, a jednocześnie rozśmiesza małego czytelnika. Dzieciaki uwielbiają Ciekawskiego George. Pewnie dlatego, że utożsamiają się z małym łobuziakiem.

Psoci on podobnie, jak wszystkie dzieci na świecie. Jest ruchliwy, ciekawy świata i wszędzie go pełno. Mała małpka uświadamia maluchom, czego nie wolno robić oraz daje nadzieję, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. „Ciekawski George w wielkim mieście” podobnie, jak i pozostałe książki z serii Wydawnictwa MODO, to naprawdę trafiony prezent pod choinkę, który równocześnie, gdy zasiądziecie z obdarowanym maluchem do lektury, podaruje Wam właśnie TO, o czym traktuje opowieść. Więcej o serii o Ciekawskim Georgu znajdziecie na stronie Wydawnicta MODO

Iwona Pietrucha