Muzolaki – z przyrodą za pan brat

Nowe piosenki Muzykalnych Dzieciaków z Piły.

Pod koniec 2017 roku ukazała się kolejna płyta dla dzieci z piosenkami autorstwa Agnieszki Kopacz Muzolaki – z przyrodą za pan brat. Piosenki śpiewane są przez dzieci z zespołu Muzolaki Muzykalne Dzieciaki z Piły oraz samą autorkę. Płyta zawiera 10 nowych piosenek o tematyce przyrodniczej oraz wersje instrumentalne wszystkich utworów. Na krążku znalazły się piosenki o wodzie, deszczowej pogodzie, bańkach mydlanych, pisklętach, krasnalach grających w lesie, a nawet przyrodnicza kołysanka. Agnieszka Kopacz przy tworzeniu płyty współpracowała z Piotrem Belakiem, który jest producentem muzycznym płyty i współautorem niektórych utworów i autorem aranżacji muzycznych. Poza tym tak jak na poprzednim krążku swoich pomysłów aranżacyjnych udzielili Jacek Konieczny i Mirosław Bogoń. Poprzednia płyta CD o nazwie Muzolaki Muzykalne Dzieciaki tworzona przez ten sam zespół osób, zdobyła bardzo dobre recenzje dzieci i dorosłych. Wielu nauczycieli wykorzystuje płytkę do pracy z dziećmi w szkołach i przedszkolach. Płyta CD pt. Muzolaki z przyrodą za pan brat to piękne teksty w profesjonalnych muzycznych aranżacjach, które zachwycą dzieci, a nawet niejednego dorosłego. Informacji o zespole, płytce szukajcie na Facebooku, a płyty do nabycia pod adresem www.okrzykradosci.pl