O nas

Portal „Przedszkolne ABC” stawia sobie za cel promowanie wśród nauczycieli i rodziców aktualnej wiedzy psychologiczno-pedagogicznej i przykładów dobrej praktyki, dotyczących wspierania rozwoju dzieci od urodzenia do rozpoczęcia przez nie nauki w szkole podstawowej.
Szukasz inspiracji? Chcesz podzielić się swoimi osiągnięciami? Poszukujesz wiedzy z psychologii rozwojowej i pedagogiki przedszkolnej? Dołącz do nauczycieli z pasją, tworzących ten portal.

Dla kogo?

Portal zawiera treści interesujące szerokie grono odbiorców: nauczycieli przedszkoli, opiekunów grup żłobkowych, rodziców oraz studentów i pracowników naukowych wyższych uczelni.

Kto nas wspiera?

Naszą działalność wspierają przedstawiciele środowisk związanych z wychowaniem najmłodszych: twórczy nauczyciele, psycholodzy, pedagodzy, logopedzi oraz lekarze.

Nasze atuty!

Zapewniamy najwyższą jakość merytoryczną publikowanych artykułów. Przedstawiamy sprawdzone, praktyczne rozwiązania przygotowane przez twórczych nauczycieli.

Polecamy nowości literatury fachowej i pięknej oraz środki dydaktyczne wspomagające proces wychowania i edukacji dzieci w wieku od pierwszego do szóstego roku życia.

Promujemy aktualne wydarzenia znaczące dla edukacji najmłodszych (konferencje, warsztaty, projekty edukacyjne, działania stowarzyszeń).

Organizujemy ogólnopolskie konkursy dla nauczycieli.

Prezentujemy nowoczesne technologie wspomagające proces zarządzania placówką, wspierające pracę nauczycieli oraz aktualności prawne.