Konkurs „Mój bohater z dobranocki – REKSIO”

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji 50. urodzin psa Reksia – bohatera dobranocki.

Organizatorem jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Konkurs „Mój bohater z dobranocki – Reksio” odbywa się w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. „Przedszkolne ABC” jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Adresatami konkursu są dzieci 5-6 letnie z Przedszkoli  i Oddziałów Przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych z całej Polski. Przedmiotem Konkursu są prace plastyczne przedstawiające przygody Reksia i jego bajkowych przyjaciół. Elementem działania w ramach konkursu jest głośne czytanie dzieciom przygód Reksia i jego przyjaciół, które będą inspiracją do wykonania przez dzieci konkursowej pracy plastycznej.

Pobierz regulamin