Przygotowanie przedszkolaków do nauki czytania i pisania

Polecamy wydanie specjalne „Uczę się czytać i pisać” (4 części)

Wersja elektroniczna (pdf)
Objętość: 150 stron
Cena zestawu: 40,00 zł

Materiały przeznaczone są dla nauczycieli pracujących z dziećmi sześcioletnimi. Karty zadaniowe można wykorzystać zarówno w pracy zbiorowej, jak i indywidualnej, dostosowując je do potrzeb i możliwości dzieci. Dzięki nim można wspierać: rozwój funkcji grafomotorycznych; doskonalić spostrzegawczość oraz pamięć wzrokową; rozwijać umiejętności matematyczne; pomagać dzieciom osiągać gotowość do nauki czytania i pisania. W zestawach znajdują się również przykłady tablic z napisami w języku angielskim.
Na 150 stronach czterech części  „Uczę się czytać i pisać” znajdziecie:

  • wzory liter (drukowanych oraz pisanych),
  • tablice przedstawiające alfabet (obrazek, podpis),
  • tablice demonstrujące wzory cyfr oraz monografie liczb od 1 do 10.
  • karty zadaniowe dla dzieci,
  • zdjęcia do wykorzystania np.  podczas prezentacji multimedialnych, pracy z tablicą interaktywną.

Kup teraz
Chcesz dowiedzieć się więcej? W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt: redakcja@przedszkolneabc.pl

Przykładowe karty