Rozstrzygnięcie konkursu Świąteczna Kartka

Świąteczna kartka

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli z nami dzielić czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, przygotowując i przysyłając prześliczne prace na konkurs „Świąteczna kartka”. W tym roku wpłynęło ich aż 406.
Laureatów konkursu wyłoniliśmy drogą losowania, które odbyło się 6 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 w Miejskim Przedszkolu nr 57 im. Krasnala Hałabały. Jeśli wyjątkowe prace konkursowe to i również specjalne losowanie przez pomocników Mikołaja. Rolę tę spełniły dzieci z Przedszkola nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach.

Wyłonieni zwycięzcy w kategorii Dzieci
– Nina Puzik, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pcimiu
– Adrian Cybertowicz, Przedszkole Miejskie nr 100 w Łodzi
– Wiktoria Pałka, Publiczne Przedszkole w Dąbrówce z Oddziałem Zamiejscowym w Bratucicach
– Alicja Grzybczyk, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach
– Leon Urbański, Przedszkole Miejskie nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku.

Wyłonieni zwycięzcy w kategorii Nauczyciele
– Pani Agnieszka Okraska, Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Płocku
– Pani Sylwia Michalska, Przedszkole nr 1 w Miasteczku Śląskim
– Pani Karolina Paździor, Przedszkole nr 13 im. H. Ch. Andersena w Żorach
– Pani Kamila Tyrakowska, Miejskie Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy
– Pani Anna Filipiak, Parafialne Przedszkole Integracyjne im. Św. Kingi w Tymbarku

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrody (książki) i Dyplomy zostaną przesłane pocztą do 15 stycznia 2020 r. Do wszystkich Uczestników konkursu do końca stycznia 2020 r. roześlemy drogą e-mailową Podziękowania i Dyplomy Uznania. W razie nieotrzymania e-maila z przyczyn technicznych, proszę kontaktować się z Agnieszką Kubiczek (akubiczek@vp.pl)

Z serdecznymi przedświątecznymi pozdrowieniami, Organizatorzy konkursu Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach oraz Agnieszka Kubiczek, Renata Mazur-Turoń, Monika Pisula i portal „Przedszkolne ABC”

Wyniki konkursu ogłoszone są również na Facebooku, na profilu portalu Przedszkolne ABC 

Poniżej losowanie Laureatów oraz niektóre z 510 kartek!

 Losowanie konkurs